Mersin

Genç İşletmeci Nadir Emiroğlu'dan Öğrencilere Mesaj

Keyfi Dem Fasıl Restaurant’ın İşletmecisi Nadir Emiroğlu, 2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla karne alan tüm öğrencileri kutladı, 10 Haziran Cumartesi başlayacak LYS maratonunda tek dökecek gençlere de başarılar diledi.

Genç İşletmeci Nadir Emiroğlu'dan Öğrencilere Mesaj

9 Haziran 2017 23:23
-A

+A


Keyfi Dem Fasıl Restaurant’ın Genç İşletmecisi Nadir Emiroğlu,  2016 - 2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla mesaj yayımladı. Keyfi Dem Fasıl Restaurant’ın işletmecisi Nadir Emiroğlu, “Karne notları ne olursa olsun bütün çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum. Onlara, son derece eğlenceli, özgürce koşup oynayıp, arkadaşlarıyla ve aileleriyle zaman geçirecekleri mutluluk dolu bir tatil diliyorum. Size daima destek olan velilerinizi ve öğretmenlerinizi kutluyorum” diye konuştu.
 
Üniversiteye hazırlanan öğrenciler için hala maratonun devam ettiğini belirten genç işletmecisi Nadir Emiroğlu, 10 Haziran Cumartesi başlayacak ve iki hafta sonu devam edecek LYS’ye girecek öğrencilere de başarılar diledi.
Fırsat eşitliğinin olmadığı, giderek ticarileşen eğitim dünyasında genç bir işletmeci olarak her zaman öğrencilerin  yanında olmaya çalıştığını kaydeden Nadir Emiroğlu, “Gençlerimize baktığımızda, Türkiyemiz’in, demokrasimizin emin ellerde olduğunu görüyoruz. Ülkemizin geleceğinin aydınlık, geniş ufuklu ellerde olduğunu görüyor ve mutlu oluyoruz. LYS’de aldıkları sonuçlar, karne notları ne olursa olsun hepsi ama istisnasız hepsi bizim çocuklarımızdır. Bir kız çocuğu babası olarak, çocuklarımızın notlarına göre değil yüreğimizdeki ana-baba sevgisiyle kucakladığımızı ve aldıkları notlardan, puanlardan çok daha değerli olduklarını bilmelerini istiyorum.”
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku