Mersin

Genç İşletmeci Nadir Emiroğlu'dan Babalar Günü Mesajı

Keyfi Dem Fasıl Restaurant’ın İşletmecisi Nadir Emiroğlu, “Toplumun temel taşını oluşturan aile sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerler üzerine kurulmuş sosyal bir yapıdır” dedi.

Genç İşletmeci Nadir Emiroğlu'dan Babalar Günü Mesajı

17 Haziran 2017 09:55
-A

+A


Tüm çağdaş ülkelerde olduğu gibi, Ülkemizde de Haziran ayının üçüncü Pazar günü, 1985 yılından beri “Babalar Günü” olarak kutlandığını kaydeden Keyfi Dem Fasıl Restaurant’ın  İşletmecisi Nadir Emiroğlu, “Bu yıl ki “Babalar Günü’nü” de, 18 Haziran Pazar günü, toplumun temel taşını oluşturan değerli babalarımızın, bu anlamlı günlerini, ülkemiz genelinde olduğu gibi, Akdeniz'in en güzel kenti Mersin'imizin en favori mekanı Keyfi Dem Fasıl Restaurant’a özel bir program ile kutlanacaktır.
Toplumun temel taşını oluşturan aile; sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerler üzerine kurulmuş bir sosyal yapıdır. Türk toplumunda, aile kavramının daha seçkin ve anlamlı bir yeri bulunmaktadır.
 
Bu günün küçükleri ve gençlerinin gelecekte kendilerinin de bir anne ve bir baba olacaklarını unutmadan, onların gönüllerini daima hoş tutmayı ve onlara hak ettikleri saygıyı göstermeleri gerekmektedir. Anne ve babaların da sevgi ve saygı duygularıyla ailenin korunması ve yaşatılması için, bu konuda çocuklarına iyi bir örnek olmaları, geleceğimiz için büyük önem arz etmektedir.
Bu vesileyle, Akdeniz'in en güzel kenti Mersinli babaların ve baba adaylarının “Babalar Günü” nü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygı duygularıyla güçlenen aile ocağı içinde, sağlıklı ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum.” diye konuştu.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku