Mersin

ETKİNLİK İÇİN DR.LÜTFİ ALTINSU’YA ZİYARET

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç IRAK/DUHOK İşadamlarının Mersin ve Adana’da ağırlanması ve B2B (İKİLİ) görüşmeli etkinlik için Adana Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr.Lütfi Altınsu’yu ziyaret etti.

ETKİNLİK İÇİN DR.LÜTFİ ALTINSU’YA ZİYARET

10 Temmuz 2017 11:50
-A

+A


Genel Sekreter Altunsu,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, ‘Uzun zamandır yapmak istediğimiz bir ziyaretti. Sonunda ziyaretimizi gerçekleştirebildik. Lütfi Bey’le tanışmak kendisini ziyaret etmek, en az bizi de onun kadar memnun etti mutlu olduk. Kendisiyle bir kaç konu hakkında görüşme fırsatımız oldu, ilerleyen zamanlarda görüştüğümüz konuların detayı verilecektir. 15- 19 AĞUSTOS 2017 Tarihleri arasında 2 gün Adana ve 2 gün Mersin'de olmak üzere Farhad Ameen ATRUSHI - IRAK /  DUHOK VALİSİ başkanlığında Duhoktan    50 - 100 arası işadamını ağırlayacakları etkinliği ÇKA ve iki ilin tüm dinamikleri ile beraber yapmak istediğimizi kendilerine ilettim. Kendisine ziyaretimizi kabul ettiği için teşekkür ederiz’ dedi.

Konuşmasında TISİAD ve ÇKA arasındaki ilişkilerin geliştirilmesinin önemine değinen Kılıç, TISİAD ve ÇKA arasındaki ekonomik ilişkilerin daha da geliştirilmesi için gerekli adımları atacaklarını vurguladı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku