Gündem

Doç. Dr. Ayhan Erdem, 19 Mayıs’ı kutladı

Mersin Gaziantepliler Dernek Başkanı ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayhan Erdem, Türk Gençliğinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’sının emaneti olan Cumhuriyete sahip çıkacağını vurguladı.

Doç. Dr. Ayhan Erdem, 19 Mayıs’ı kutladı

18 Mayıs 2017 12:17
-A

+A

 
Mersin Gaziantepliler Dernek Başkanı ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayhan Erdem, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.
Kurtuluş Savaşı’nın önemine vurgu yapan Dr. Dr. Erdem, “Atatürk’ün Samsun’a çıktığı 19 Mayıs 1919 tarihi, milli mücadelede önemli bir dönüm noktası olmuştur. Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni korumak ve gelecek nesillere taşımak hepimizin görevidir. Bugün Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir.
Türk Gençliği de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Ata’sının emaneti olan Cumhuriyetine sahip çıkmaya devam edecektir.  
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku