Mersin

Dinçer’den Jandarma Komutanı J. Albay Cavlak’a ziyaret

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin asayişle ilgili silahlı gücü Mersin İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Yusuf Ziyaeddin Cavlak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarı dileklerini iletti.

Dinçer’den Jandarma Komutanı J. Albay Cavlak’a ziyaret

11 Eylül 2017 10:13
-A

+A


Ziyarette esnaf teşkilatının yapılanmasına hakkında kısa bilgi veren Başkan  Dinçer, “Birliğimiz il genelinde örgütlü 70 meslek odasından oluşmaktadır. Bu odalara bağlı 70 bine yakın üyemiz mevuttur.  Üyelerimizin hak ve menfaatlerinin korunması, birlik beraberliğinin sağlanması, yerelde ve genelde çözüm bekleyen sorunlarına katkı sunma amaçlı çalışmalar yapmaktayız” dedi.
Esnaf teşkilatının kentte örgütlü en büyük sivil toplum kuruluşu olduğuna dikkat çeken Başkan Dinçer, “Aile büyük olunca elbette sorunlarda büyük oluyor. Artı geniş bir coğrafyada hizmet veriyoruz. Çamlıyayla’da ki bir esnafımız ile Anamur’da bizden hizmet bekleyen esnafımın talep ve önerilerini anında yerine getirme gayretindeyiz” diye konuştu. Esnaf ve sanatkarların yerelde ve genelde çözüm bekleyen sorunlarına çözüm üretme gayretlerinin yanı sıra, ilin mülki amiri, yerel yönetimler, daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşları ile de ikili dialoğlar kurduklarının altını çizen Başkan Dinçer şöyle devam etti :
“ Esnaf ve sanatkarlarımızın sorun ve çözüm önerilerinin yanı sıra mesleki eğitimin gelişimi, gelişen teknolojiye ayak uyumu, güvenlik vb konularda da ilimizdeki kurum ve kuruluş temsilcileriyle ikili ilişkilerimizi daima üst düzeyde tutuyoruz. Bu bağlamda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin asayişle ilgili silahlı gücü Jandarma Komutanlığımızla da sürekli iç içeyiz. Sizden önceki komutanlarımızla da sürekli olarak dialog halindeyiz. Bu dialoğumuzu sizle de sürdürme azmi ve gayretinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar hoş geldiniz diyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” .
Mersin İl Jandarma Komutanı J.Kd. Albay Yusuf Ziyaeddin Cavlak’ta  Başkan Dinçer  tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Mahallemizin bakkal amcası, sıcak dost eli esnafımızın örgütlü teşkilatınca gerçekleştirilen bu ziyaret bizleri son derece memnun etmiştir. Bizlerde başta esnaf teşkilatımız olmak üzere diğer STK’lar ve daire müdürlerimizle ikili ilişkilerimizi güçlendirme gayretinde olacağız. İlginizden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku