Mersin

Dilara ve Canay dünya evine girdiler

Dünya Bakliyatçılar Konfederasyonu Başkanı Arbel A.Ş Yönetim Kurulu CEO su Hüseyin Arslan’ın Kızı Dilara ve Tekstilci Canay düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdiler.

Dilara ve Canay dünya evine girdiler

25 Eylül 2017 09:33
-A

+A


Dünya Bakliyatçılar Konfederasyonu Başkanı Hüseyin Arslan’ın Kızı Dilara Arslan görkemli bir tören ile İstanbul’da tekstil firması sahibi olan Ali Ünlü’nün Oğlu Canay Ünlü ile dünya evine girdi. Tören Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Avantgarden Hotel’de 280 kişilik davet ile gerçekleşti. Gelinin şahitliğini Arbella Makarna Ceo'su Gülçin Hazar yaparken damadın şahitliğini ise Bursa’nın tanınmış sanayici iş adamı Yalçın Toy yaptı.
 
 Mersin’in dünya çapındaki markası olan Arbella Makarna ve Arbel Bakliyat  CEO’su olan Hüseyin Arslan‘ı mutlu gününde Arbel A.Ş Yönetim kurulu başkan Mahmut Arslan ve Hasan Arslan  da yalnız bırakmadı.
Törende Arbel A.Ş Yönetim kurulu başkan vekili Hasan Arslan bir konuşma yaparken şunları söyledi:
"Gençlerimize onlar için dileğim, yüzlerinden gülücük, kalplerinden sevgi, yaşamları boyunca hanelerinden mutluk eksik olmasın Allah mutlu mesut bahtiyar etsin. Hayırlı Uğurlu olsun. Ailecek çok eğlendik. Muhteşem bir düğündü katılan herkese teşekkür ederim" dedi
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku