Mersin

DEMİRAĞ’A GİŞKAD’TAN PLAKET

Girişimci İş Kadınları Derneği (GİŞKAD) “Geleneksel Üye Kabul Töreni ve Yılbaşı Balosu” Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi. Gecede kurucu başkan ve 3 dönem başkanlık yapan Demirağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Cavidan Demirağ da plaket aldı.

DEMİRAĞ’A GİŞKAD’TAN PLAKET

26 Aralık 2017 13:26
-A

+A

Girişimci İş Kadınları Derneği (GİŞKAD) “Geleneksel Üye Kabul Töreni ve Yılbaşı Balosu” Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen muhteşem bir organizasyonla yapıldı. Mersin'de kadın girişimcileri ve iş kadınlarını bir araya getiren baloda kadınlar yeni yıla girmenin sevincini yaşarken, Derneği Kurucu Başkanı, 3 dörnem başkanlığını yapan Demirağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Cavidan Demirağ’a da plaket verildi. Plaketini Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Kerim Tufan’dan alan Demirağ, GİŞKAD’ın kadın istihdamı ve kadının iş yaşamındaki sorunlarına çözüm odaklı çalışan bir dernek olduğunu belirterek, “Bu dernek çatısı altında olmaktan ve bu derneğin kurucu başkanı olmaktan her zaman gurur duydum. 3 Dönem yaptığım Dernek başkanlığının ardından bayrağı devrettiğim arkadaşlarımın da aynı bilinçle hareket etmesinden memnunum. Bu derneğin bir parçası olmak çok değerlidir. Günden güne büyüyen GİŞKAD’ın kent ve kadın sorunlarının çözümü noktasında her zaman en önde olacağından hiçbir şüphem yok” dedi.
 
İLGİNÇ TESADÜF
Demirağ gecede giydiği kıyafetle de odak noktası oldu. GİŞKAD’ın 10 yıl önce düzenlenen 1. Yıldönümü  üye Kabul töreninde giydiği kıyafeti 10 yıl sonra da aynı etkinlikte giymesi gözlerden kaçmazken Demirağ, “10 yıl önce  Derneğimizin 1. yıldönümü ve üye kabul töreninde, kurucu üyemiz Modacı Yelda Narin tasarımı olan bu elbisemi 11.yılda giymenin manevi gururunu yaşıyorum” dedi. Gecede ayrıca 10 yeni üye GİŞKAD ailesine katılırken Başkan Ayferi Tuğcu ve yönetim kurulu üyeleri "başarılarımız birliğimizdendir" mesajı verdi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku