Mersin

DEMİRAĞ; 9 TEMMUZ’DA ADALET İÇİN MERSİN’DEN İSTANBUL’A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) "27.ve 29.Dönem PM Üyesi"Cavidan Demirağ, 9 Temmuz’da İstanbul Maltepe’de yapılacak olan son miting için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Mersin’den katılıp destek vereceklerini açıkladı.

DEMİRAĞ; 9 TEMMUZ’DA ADALET İÇİN MERSİN’DEN İSTANBUL’A

7 Temmuz 2017 09:33
-A

+A


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi Cavidan Demirağ, 9 Temmuz’da İstanbul Maltepe’de yapılacak olan son miting için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Mersin’den katılıp destek vereceklerini açıkladı.
 
HERŞEY ‘ADALET’ İÇİN!
 
CHP 28. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi Demirağ, “İlk günden bugüne ‘adalet’ için çok yol katettik. Bu ülkeye ‘adalet’in geri gelmesi için günlerce sıcaklara, bize karşı koymaya çalışanlara aldırış etmeden mücadelemize devam ettik” diye konuştu. Mitingin son noktası olan İstanbul-Maltepe Sahili’ne Mersin'den kalkacak olan araçla hareket edip, ilk günde olduğu gibi son günde adalet için mücadele vereceklerini belirten Demirağ, “Hiçbir zaman mücadelemizden ödün vermedik. Hep ‘adalet’ için mücadele verdik. Son günde de aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.
 
ADALET SİSTEMİ TARAFSIZ DEĞİL
 
Bir ülke için en önemli şeyin adalet olduğunu vurgulayan Demirağ şöyle konuştu; “Türkiye’de ‘adalet’ sistemi tarafsız değil. Bizim mücadelemiz bundan dolayıdır. Suçlu o kadar insan varken hepsini görmezden gelip, yaptığı bir haber yüzünden ‘casus’ olarak adlandırılan ve 25 yıl hapis cezasına çarptırılan kardeşimiz CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu ve diğer tüm haksızlığa uğramış vatandaşlarımız için ‘adalet’ istiyoruz. Ayrıca referandum da hayır oyu kullanan tüm dostlarımızın bizi bu yolda yalnız bırakmamalarını temenni ediyor ve hepsini 'adalet' için yürümeye davet ediyorum”
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku