Mersin

Demirağ: “Ramazan kardeşliğin tesis edildiği bir ay olsun”

Demirağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Cavidan Demirağ, Ramazan'ın kardeşliğin tesis edildiği bir ay olması gerektiğini belirtti.

Demirağ: “Ramazan kardeşliğin tesis edildiği bir ay olsun”

27 Mayıs 2017 18:40
-A

+A

 
 
Demirağ, yayınladığı mesajda; 11 Ayın Sultanı Ramazan’ın içinde güzellikler barındıran kutsal bir ay olduğuna dikkat çekerek nefsin terbiyesi yardımlaşma için iyi bir fırsat olduğunu dile getirdi.
"Ramazan ayı, kişinin içinde bulunduğu nimetlerin, lütufların farkına varması için en uygun bir zaman dilimidir" diyen Demirağ, Böylece insan elinde bulunan nimetlerden dolayı şükreder ve imkanı olmayan kardeşleriyle paylaşmayı öğrenir'' ifadesini kullandı.
Ramazan'ın kardeşliğin en güzel tesis edileceği ay olduğuna dikkat çeken Demirağ şunları kaydetti:
"İftar sofralarımıza komşularımızı, yoksulları, yetimleri, dost ve akrabalarımızı davet ederek onlarla samimiyetimizi artıralım. Fert ve toplum olarak birbirimizi anlamaya, birbirimize karşı dürüst olmaya, sevgi ve saygı göstermeye kişisel zaaflarımızdan kaynaklanan eksikleri ve hatalarımızı gidermeye çalışalım. Bu vesile ile mübarek Ramazan ayının ülkemiz, milletimiz ve insanlık için huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku