Mersin

Demir LYS'ye gireceklere başarılar diledi

Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Murat Demir Lisans Yerleştirme Sınavı'na (LYS) girecek adaylara başarılar diledi.

Demir LYS'ye gireceklere başarılar diledi

8 Haziran 2017 10:17
-A

+A


LYS'nin 10-18 Haziran tarihleri arasında aşamalı olarak yapılacağını hatırlatan Demir, LYS'nin nin öğrencilerin hayatında dönüm noktalarından biri olduğunu  kaydetti. Demir, "Geleceğin teminatı olan gençlerimiz ve öğrencilerimizin eğitim hayatlarının önemli aşamalarından biri LYS'dir Sınava girecek adaylarımızın LYS'yi bir engel değil basamak olarak görmelerini diliyorum. Hepimizin isteği öğrencilerimizin eğitimlerine mutlu olacakları bir üniversitede devam etmeleridir’’ dedi.

Çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için ülkemizin eğitimli, kendini yetiştirmiş insana ihtiyacı bulunduğunu anlatan Demir, "Çünkü günümüzde eğitim ülkelerin gelişmesinde önemli faktörlerdendir. Bu konuda da yarınlarımız olan gençlerimize güvenimiz ve inancımız tamdır. Ben bu düşüncelerle büyük emekler sarf ederek, azim ve çabayla bu sınava hazırlanan tüm öğrencilerimiz ve gençlerimize başarılar diler, sınava hazırlanmaları aşamasında büyük emekleri olan aileleri ve öğretmenlerine de teşekkür ederim’’ şeklinde konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku