Mersin

Demir, 19 Mayıs Mayıs’ı kutladı

ÇUKTOB Başkanı Murat Demir, 1919’da başlayan kurtuluş mücadelesinin bugün dünyanın en güçlü ekonomileri arasına girme yarışı olarak devam ettiğine işaret ederek, Türkiye’nin büyümesinde genç fikirlerin önemine işaret etti.

Demir, 19 Mayıs Mayıs’ı kutladı

18 Mayıs 2017 10:18
-A

+A

 
 
Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Murat Demir, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.
Türkiye’nin büyümesinde genç fikirlerin önemine vurgu yapan Demir, “Ülkemizin bağımsızlığının kazanılmasında önemli bir dönüm noktası olan 19 Mayıs 1919’u Atatürk’ün gençlere bayram olarak armağan etmesinin anlamı da büyüktür. 1919’da başlayan kurtuluş mücadelesi bugün dünyanın en güçlü ekonomileri arasına girme yarışı olarak devam ediyor. Bu yarışta güçlü olabilmenin yolu gençlerin donanımlı yetişmeleri ile mümkündür” dedi.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Demir, “Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanın bağımsızlığı için yaşamlarını ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku