Mersin

Değer, Kadir Gecesi’ni kutladı “Bu gece mağfiret ve rahmet gecesidir”

AK Parti Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Fuat Değer, sayısız manevi güzelliğin yaşandığı ve mükafatların sınırsız olarak verildiği Kadir Gecesi’nin mağfiret ve rahmet gecesi olduğunu vurguladı.

Değer, Kadir Gecesi’ni kutladı  “Bu gece mağfiret ve rahmet gecesidir”

20 Haziran 2017 14:14
-A

+A


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Fuat Değer, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kadir gecesinin, Ramazan ayı ve içinde barındırdığı müstesna zaman dilimlerinden bir olduğunu vurgulayan Değer, “Bu mübarek gece, bizim için mağfiret ve rahmet gecesidir. Kadir Suresi; ‘Biz onu Kadir gecesi indirdik. Kadir gecesi nedir, bilir misin sen? Kadir gecesi bin aydan hayırlıdır. Meleklerle Ruh o gece Rabblerinin izniyle her iş için iner de iner. Tam bir esenliktir o gece, tâ tan yeri ağarıncaya kadar’ diyor. Sayısız manevi güzelliğin yaşandığı ve mükafatların sınırsız olarak verildiği bu mübarek geceye ulaşmanın manevi hazzını yaşıyor.
Allah'ın rahmetiyle bereketinin yeryüzüne tecelli edeceği bu gecenin, tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku