Mersin

Çukurova Rusya’da görücüye çıktı!

ÇUKTOB Başkanı ve Türkiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demir, Türkiye Otelciler Birliği’nin Rusya’da düzenlediği Türk Festivali’nde bölgenin her yönüyle tanıtıldığını söyledi.

Çukurova Rusya’da görücüye çıktı!

16 Haziran 2017 15:52
-A

+A


Moskova’daki Türkiye festivali başladı, 
Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROFED) düzenlediği Rusya'nın başkenti Moskova'nın en büyük parklarından biri olan Krasnaya Presnya parkında açılan Türkiye festivali başladı.
165 dönümlük Krasnaya Presnya Parkı'nda açılan Türkiye Festivali’nde Mersin ve Adana’nın da turizm potansiyeli, kültürü, tarihi, yemekleri ve gelenekleri tanıtılıyor.18 Haziran’a kadar sürecek olan festivalde; narenciyesiyle, geleneksel tatları, tarihi ve turistik yerleri ile adeta Çukurova, Rusya’ya taşındı.
 
EN BÜYÜK ORGANİZASYON

Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Lütfü Altınsu, ÇUKTOB Yönetim Kurulu Üyesi Tayyar Zaimoğlu ile birlikte festivale katılan Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı ve Türkiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demir, izlenimleri hakkında bilgi verdi.
Rusya’nın önemli bir pazar olduğuna dikkat çeken Başkan Demir, yeniden başlayan iyi ilişkilerle turizm sektöründe Rusya pazarında geçmiş günlere dönmek istediklerini ifade etti. Başkan Demir, Türkiye’nin ilk defa başka bir ülkede bu kadar büyük bir organizasyona imza attığına işaret ederek, Türkiye adına güzel sonuçlar alacaklarına olan inancını dile getirdi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku