CHP

CHP Mersin İl Kongresi öncesi flaş gelişme!

12 Ocak’ta (Yarın) yapılacak CHP Mersin Olağan İl Kongresi’nde il başkanlığına aday olan Serhat Servet Dövenci ve Av.Adil Aktay isimleri yarın kıyasıya bir yarış içine girecekler.

CHP Mersin İl Kongresi öncesi flaş gelişme!

11 Ocak 2018 22:31
-A

+A

CHP Mersin İl Kongresi öncesi flaş gelişme! Silifke İlçesi: Kimi destekleyecek? 12 Ocak’ta (Yarın) yapılacak CHP Mersin Olağan İl Kongresi’nde il başkanlığına aday olan Serhat Servet Dövenci ve Av.Adil Aktay isimleri yarın kıyasıya bir yarış içine girecekler.

Çekişmeli geçmesi beklenen yarış öncesi sürpriz karar Silifke ilçesinden geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar, Mersin Siyaset Haber Merkezi’ne yaptığı açıklamada CHP Mersin Olağan İl Kongresi’nde il başkanlığına aday olan Av.Adil Aktay’ı destekleyeceklerini açıklarken akşam saatlerinde haber merkezimize gelen bir kulis haber de Silifke İlçe örgütünde işlerin karışık olduğu anlaşıldı.

Haber Merkezimize ulaşan delegeler ve Silifke İlçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar’ın kamuoyunu yanılttığını söylediler.Silifke İlçe Yönetimi olarak karar sayı numarası 2018/9 olan yönetim kurulu kararı aldıklarını açıkladılar.Aldıkları bu yönetim kurulu karıyla ise CHP Mersin İl Başkan Adayı Serhat Servet Dövenci’yi desteklediklerinin kararını aldıklarını belirtiler.CHP Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar’ın ise tek bir oyunun olduğunu ve bu oyu ise Adil Aktay’a kullanabileceklerini tek oyun Silifke’yi yansıtmadığı açıkladılar.Silifke İlçe Örgütü’nün yarın Dövenci’yi destekleyeceğini ifade ettiler.

Yarın yapılaşacak CHP İl konserisin her iki aday içinde çekişmeli bir yarış olacağı görülüyor.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 665 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku