CHP

CHP’li Uçar: ‘Toplumun her kesimini kucaklıyoruz’

CHP Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Cumhuriyet’e sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirterek, toplumun her kesimini kucakladıklarını ifade etti.

CHP’li Uçar: ‘Toplumun her kesimini kucaklıyoruz’

27 Ekim 2017 08:56
-A

+A

Silifke’nin coğrafi konumu, tarihi ve doğal güzellikleri ve nüfus yapısıyla Mersin’in en önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan CHP İlçe Başkanı Bünyamin Uçar; ‘Silifke sadece Mersin’in değil tüm Türkiye'nin bilip, değer verdiği bir ilçedir. Pek çok örneğin başında verebileceğim gibi Silifke Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete sonuna kadar sahip çıkmıştır. Partimize oy verende vermeyende bütün herkes bizim yoldaşımız, kardeşimiz, abimiz ve Cumhuriyetçi bir birey olmaya devam edecektir. Bütün mahalle muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza, partililerimize ve seçmenlerimize teşekkür ediyorum’ dedi.

'CUMHURİYET YOLUNDA DURMADAN DEVAM EDECEĞİZ'

"Biz toplumun her kesimini kucaklıyoruz” diye konuşan Başkan Uçar, “Biz yaşadıklarımızdan intikam değil, adalet yaratacağız. Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyeti'ni 21'nci yüzyıl'a taşımayı hedefledik. Bu yolda bu uğurda Cumhuriyet’i sonuna kadar savunmaya devam edeceğiz. Ülke menfaatini kendi menfaatleriyle bütünleştiren bütün yandaşlar, menfaatçiler ve çıkarcı kesimlerden, şehit olan yüzlerce canımızın hesabını sormaya devam edeceğiz. İktidar olabilmek için Türkiye’yi bölmeye, parçalamaya ve iç kargaşa çıkarmaya çalışanlardan hesap sormaya devam edeceğiz. Gençlerimizi iş vaadiyle kandırıp, yoksula bir paket çay ile bir paket makarna verenlerden hesap sormaya devam edeceğiz. Bizleri iktidar yapmazsanız sizlere kömür vermeyiz diyen milletvekillerinden hesap sormaya devam edeceğiz. Bugün Türkiye’nin iktidarı olanlar unutmasınlar ki gönüllerin ve vicdanların hiçbir zaman iktidarı olamayacaklar. Çünkü hep vicdanları sızlayacak. Giden onca canlardan, onca şehitlerden af dileyecekler’

YETKİLERİ ELİNDEN ALINAN MUHTARLARIMIZIN HAKKINI ARAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Büyükşehir Yasasını çıkartarak, asgari ücretten bile düşük bir maaş ve sigortayla diğer tüm hakları elinden alınan muhtarların haklarını aramaya Cumhuriyet Halk Partisi olarak devam edeceklerini açıklayan Uçar, "Biz muhtarlarımızın genel sorunlarını sahada gezerken dinliyoruz. Silifke ilçesindeki muhtarlarımız artık köylerini ve yetkilerini geri istiyor. Apoletleri sökülmüş ve mahallede görev yaparken kendi sıkıntılarını çözmekten aciz hale gelen muhtarlarımızı yeniden yetkilendirmek ve onların eski güçlerine kavuşmaları için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bir olursak, dir olursak ve beraber olursak kazanan biz oluruz. Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olur. Kazanan vicdanlarımız ve gönüllerimiz olur. Değerli hemşerilerim. Atatürk’ün gösterdiği bu yolda, Cumhuriyet yolunda ne pahasına olursa olsun, el birliğiyle güç birliğiyle yürümeye, aydınlık geleceğimizi kurmaya devam edeceğiz. Allah hepimizden razı olsun’ diye konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku