Mersin

CHP’li Sağlar’dan Ramazan Bayramı mesajı “Bayramları, bayram gibi kutlayabilelim”

CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, “Bayramları, bayram gibi kutlayabilmek için adaletsizliklere, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı sesimizi daha çok yükseltelim çağrısı yaptı.

CHP’li Sağlar’dan Ramazan Bayramı mesajı  “Bayramları, bayram gibi kutlayabilelim”

23 Haziran 2017 13:26
-A

+A


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, yayınladığı mesajla Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuna işaret eden Sağlar, Türkiye’de bugün adalet arayanların bu ruhla yürüdüklerini söyledi.
 
Türkiye’de haksızlıkların diz boyu olduğunu ifade eden Sağlar, “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan zamanlardır. Bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun kutlanmalı. Bugün hiç birimizin ne hakkı, ne özgürlüğü ne de eşitliği var. Adalet yok. Her gün bir yurttaşımız haksızlıklarla karşı karşıya kalabilir. Bunun için adalet arıyoruz. Hukukun, demokrasinin olmadığı yerde yaşam hakkı da yoktur. Bu bayram dayanışmayı çoğaltalım. Bayramları, bayram gibi kutlayabilmek için adaletsizliklere, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı sesimizi daha çok yükseltelim.
Mübarek Ramazan Bayramını Kutlar; tüm İslam alemine ve insanlığa barış, huzur, mutluluk, hoşgörü getirmesini temenni eder, nice güzel bayramlar dilerim” dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku