Mersin

CHP’li kadınlar yüzlerce çocuğu sevindirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Silifke Kadın Kolları, her Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi bu yılda Akdere, Yeşilovacık, Uzuncaburç, Çaltıbozkır, Sina, Koruklu, Kıvrıklı ve Çukur Mahallelerinde yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü.

CHP’li kadınlar yüzlerce çocuğu sevindirdi

22 Haziran 2017 10:02
-A

+A


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, kendi imkânlarıyla aldıkları bayramlık hediyeleri, kırsal mahallelerde yaşayan çocuklara ulaştırdı. Bayram hediyelerine kavuşan çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu ramazan ayı sonunda da çocuklara yönelik çalışmalarını sürdüren CHP’li kadınlar, kentin birçok mahallesinde ki çocuklara bayramlıklar hediye etti. Çocuklar bayram öncesi aldıkları hediyeler ile sevinirken, aileler ise Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve emeği geçen kadınlara desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

“YETER Kİ ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜ GÜLSÜN”

Kadın Kolları Başkanı Şerife Yörükçü, “Cumhuriyet Halk Partisi Silifke Kadın Kolları olarak çocuklarımıza yönelik sürdürdüğümüz çalışmalarımızı bu yıl daha fazla ağırlık vererek devam ettirdik. Kentimizin özellikle kırsal mahalleler başta olmak birçok yerleşim bölgesinde dar gelirli ailelerimizi tespit edip, çocuklarımıza bayramlık hediyelerini ulaştırdık. Bu küçük hanımların, küçük beylerin hepsi geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbalidir. Memleketi asıl ışığa boğacak olan bu çocuklarımızdır. Çocuklarımızın ne kadar önemli ve değerli olduklarını hissettirerek onları her zaman kucaklamalı, sevgimizi aşılamalıyız. Yapmış olduğumuz bu çalışmamızda maddi ve manevi desteğini esirgemeyen bütün kadın kollarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku