CHP

CHP’li Gök: “30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!”

CHP Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök, 30 Ağustos zaferinin önemine vurgu yaparak, “Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda attığımız her adımda biraz daha gururla yürüyoruz” dedi.

CHP’li Gök: “30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!”

28 Ağustos 2017 16:11
-A

+A

 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
26 Ağustos günü başlayıp Başkomutan Mustafa Kemal'in komutasında 30 Ağustos günü zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz Meydan Muharebesi’nin Cumhuriyetin kuruluş yolunda önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yapan Gök, “Mustafa Kemal Atatürk'ün başkumandanlığında kazanılan büyük taarruz, aynı zamanda tam bağımsız, laik Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun yolunu açan zaferdir. Kazanılan zaferden sonra Türkiye Cumhuriyetinin sağlam temelleri atılmıştır. Bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda attığımız her adımda biraz daha gururlu, biraz daha mağrur olmanın şansını yaşıyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti’ni, laikliği, Atatürk devrim ve ilkelerini ortadan kaldırmak isteyenlere karşı aynı azim ve kararlılıkla mücadele sürecektir.
Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükranla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!” ifadelerini kullandı. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku