Mersin

CHP’li gençlerden Kılıçdaroğlu’na çağrı!

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Güzel, halkın seçtiği milletvekilinin disipline verilmesini doğru bulmadıklarını belirterek, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu bu karardan vazgeçerek tıpkı referandum sürecinde küs olanların bile bir araya geldiği gibi kucaklayıcı olacağına inanıyoruz” çağrısı yaptı.

CHP’li gençlerden Kılıçdaroğlu’na çağrı!

4 Mayıs 2017 14:05
-A

+A

 
“Disiplini doğru bulmuyoruz”
 
 
CHP Mersin İl Gençlik Kolları Yönetimi, parti genel merkezinin Mersin Milletvekili Fikri Sağlar hakkında disiplin süreci başlatacağını açıklamasının ardından bir bildiri yayınladı.
 
CHP çatısı altında olan tüm milletvekillerine sevgi ve saygılarının sonsuz olduğunu dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Güzel, yüz kızartıcı hiçbir suç işlememiş bir partilinin disipline sevk edilmesini doğru bulmadıklarını belirterek, şunları söyledi:
“Milletvekillerimizin referandum öncesinde mecliste sonrasında sokaklarda verdiği mücadeleyi taktirle izledik ve her zaman örnek aldık.
Hep söylüyoruz iyi ki CHP var iyi ki böylesine cesur, memleketi için savaşan vekillerimiz var... Gurur duyuyoruz!  Şimdi isimleri değil ama CHP'nin savundukları üzerinden objektif bir şekilde ilerlememiz gerekmektedir.
Savunduklarımızdan şuan bizi ilgilendiren konu düşünce ve konuşma özgürlüğüdür. Bu Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan tüm vatandaşlarımız için geçerlidir.
Biz halkın seçtiği halkın vekili olan hiç bir milletvekilinin veya yüz kızartıcı suç işlememiş üyelerimizin disipline verilmesini doğru bulmuyoruz...
Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu bu karardan vazgeçerek tıpkı referandum sürecinde küs olanların bile bir araya geldiği gibi kucaklayıcı olacağına inanıyoruz.
Şuan meselemiz memleket...
Hedefimiz tüm halkımızı kucaklayarak CHP'nin iktidar olması.” 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku