Mersin

CHP’Lİ CANBOLAT’TAN İHSANİYE MAHALLESİ MUHTARI YILMAZ’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Kasım Canbolat, İhsaniye Mahallesi Muhtarı Zehra Yılmaz’ı ziyaret ederek, mahallenin sorunları ile ilgili bilgi aldı.

CHP’Lİ CANBOLAT’TAN İHSANİYE MAHALLESİ MUHTARI YILMAZ’A ZİYARET

6 Kasım 2017 15:09
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Akdeniz Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Eczacı Kasım Canbolat, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahalle mahalle gezerek muhtarlarla bir araya gelen Canbolat’ın son adresi İhsaniye Mahallesi Muhtarı Zehra Yılmaz oldu. Muhtarlık binasında Yılmaz’ı ziyaret eden CHP’li Canbolat, mahallenin sorunları ile ilgili bilgi aldı. Akdeniz ilçesinin kentin en fazla hizmete ihtiyaç duyulan ilçe olduğunu belirten Canbolat, “Çarpık kentleşmenin en fazla yaşandığı, oturum alanı ve iş yaşamı anlamında en yoğun bölge Akdeniz ilçesi. Bu sebeple en fazla hizmete de Akdeniz ihtiyaç duymakta. Ancak gelin görün ki malesef vatandaşlarımız hak ettiği hizmeti alamamakta. Biz de Akdeniz Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımızı açıkladıktan sonra bölgenin sorunlarını yerinde tesbit etmek istedik. Bu sebeple mahallelerimizi ve o mahallelerin sorunlarını en iyi bilen kişileri muhtarlarımızı ziyaretle başladık” dedi.

MUHTARLARLA KOORDİNELİ ÇALIŞACAĞIM
Öncelikle Akdeniz Belediye Başkan Adayı olmayı, ardından da Akdeniz Belediyesi’ni kazanmayı hedeflediğini de sözlerine ekleyen Canbolat, “Bu göreve geldiğimiz gün bilinmelidir ki muhtarlarımızla ortak çalışacağız. Vatandaşa hizmet götürmek adına muhtarlarımızla bir bütün olup, sorunları yerinde tesbit ederek çözüm üreteceğiz. Akdeniz İlçesini hak ettiği hizmete CHP’nin sosyal belediyecilik anlayışı taşıyacaktır. Uzman ve tecrübeli ekibimizle birlikte inşallah bu görevin altından kalkacağız” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku