Mersin

Çarıklar Atatürk Bulvarı'nda Sıcak Asfalt Çalışması

Çarıklar Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Sıcak Asfalt çalışması tören ile başladı.

Çarıklar Atatürk Bulvarı'nda Sıcak Asfalt Çalışması

4 Temmuz 2017 16:07
-A

+A

Tören'e Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediyesi Anamur Koordinasyon Şube Müdürü Muzaffer Akbacı, Meski Anamur Koordinasyon Şube Müdürü Nazım Toprak, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldı. 
 
Kurban Kesimi ile başlayan tören'de konuşma gerçekleştiren Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Anamur'da Burhanettin Kocamaz ve ekibine güven olduğunu söyledi. Başkan Mehmet Türe, Başkan Kocamaz ile verdikleri sözü hatırlatarak 2019'a kadar Anamur köylerinde ve merkezinde yol ve sorunu kalmayacağını ifade etti.  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a, Daire Başkanlarına, MESKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür eden Başkan Türe yapılan çalışmaların Anamurlulara hayırlı olmasını diledi.
 
Çarıklar Mahallesi Atatürk Bulvarı'nın ardından Cumhuriyet Caddesi ve İsmet İnönü Caddesi'nin sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilecek.
 
Töre'nin ardından Başkan Türe, Muzaffer Akbacı, Nazım Toprak, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Çarıklar Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde yapılan sıcak asfalt çalışmasını inceledi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku