Mersin

BÜYÜKŞEHİR İLE BİRLİKTE MUHTARLARA “ENGELSİZ ERİŞİM”

Mersin Büyükşehşir Belediyesi, Tarsus ilçe merkezinde engelli bireylerin muhtarlıklara engelsiz bir şekilde ulaşabilmesi için 28 muhtarlık binasına engelli rampası inşaa etti ve etmeye de devam edeceklerini belirtmesi üzerine Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat'tan Başkan Kocamaz'a teşekkür geldi.

BÜYÜKŞEHİR İLE BİRLİKTE MUHTARLARA “ENGELSİZ ERİŞİM”

29 Temmuz 2017 20:39
-A

+A


Tarsus’ta engel kalmadığını ve engelleri engel olmadan aştıklarını kaydeden Tüm Mersin Muhtarlar Derneği Başkanı Şeref Bolat, bu çalışmanın Tarsus ilçemizden sonra tüm ilçelerimizde de devam etmesi gerektiğini açıkladı.

Muhtarlar Başkanı Şeref Bolat, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanına teşekkür ediyorum. Hangi muhtarımızın yada mahalle sakinimizin sorununu ilettiysek hallettiler. Gerçekten melek gibi bir başkanımız var. Her türlü insanın derdinden halinden anlıyor. Engelleri aşabilecek, aşamadığı engelleri de ortadan bir şekilde kaldırabilecek kadar güçlü bir insan kendisi. Böyle birşeyi düşünüp faaliyete geçirmesi bizi çok sevindirdi. Biz bu kadar sevindiysek, engeli olan vatandaşlarımızı düşünemiyorum. Kimse unutmasın engel vücutta değil, kalpte olur. Eğer bir insan kalbi engelliyse, işte onun pek bir çözümü yoktur” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku