Gündem

BÜNYAMİN UÇAR ‘YENİDEN BAŞKAN’

CHP Silifke İlçe Başkanlığı için delege önüne çıkan mevcut başkan Bünyamin Uçar ve Zarif Korkmaz sonucu büyük bir heyecanla bekledi. Mavi liste Zarif Korkmaz’ı, sarı liste ise Bünyamin Uçar’ı temsil etti.

BÜNYAMİN UÇAR ‘YENİDEN BAŞKAN’

13 Kasım 2017 14:22
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Silifke İlçe Kongresi Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşen seçim sonucunda sarı liste 197, mavi liste 153 oy aldı.

CHP Silifke İlçe Kongresinde mevcut başkan Bünyamin Uçar delegelerin çoğunluğunun oyunu alarak 40 oy farkla yeniden başkan seçildi. Gerçekleşen Kongreye Mersin CHP Milletvekili Fikri Sağlar, Konya CHP Milletvekili Hüsnü Bozkurt, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, parti delegeleri ve çok sayıda partili katıldı. Bünyamin Uçar Başkan seçildikten sonra yaptığı konuşmada şunları söyledi, “12 Kasım 2017 Pazar günü yaptığımız olağan ilçe kongremizde bir dönem daha partimizi yönetme görevini bizlere layık gören delege ve üyelerimize yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Kimseyi ötekileştirmeden partimizin başarısı için herkesle omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi” ifadelerine yer verdi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 638 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku