Mersin

Büfeci esnafı iftarda buluştu

Mersin Büfeciler Esnaf Odasınca oda üyelerine iftar yemeği verildi. İftarda bir araya gelen oda üyeleri gönül zenginliklerini arttırma fırsatı yakaladı.

Büfeci esnafı iftarda buluştu

9 Haziran 2017 13:38
-A

+A


Mersin Üniversitesi kampüsü Vadi Restaurantta verilen iftar yemeğine Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Başkan Yardımcısı Nesil Aydın, Mersin Pazarcılar Odası Başkanı Fuat Kalkan ile üç yüzün üzerinde oda üyesi büfeci katılım gösterdi.
Mersin Büfeciler Odası Başkanı Atilla Diniz, mübarek ramazan ayında üyeler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına iftar sofrasının büyük anlam taşıdığını belirterek, “Amacımız bu mübarek ayın verdiği bereket ile, esnafımızı bir araya getirerek dayanışma ve kaynaşmalarını sağlamaktır. Bu iftar yemeğimizde bizlerin yanında olarak desteklerini esirgemeyen Birlik Başkanımız Talat Dinçer, Başkan Yardımcımız Nesil Aydın ile Pazarcılar Odası Başkanı Fuat Kalkan’a da sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, birlik ve beraberliğin olduğu yerde huzur ve bereket olacağına vurgu yaptı. Toplumun tüm kesimlerinin birlik ve beraberliğini muhafaza etmesinin kent,bölge ve ülke ekonomisin kalkınması anlamında büyük önem taşıdığına vurgu yapan Başkan Dinçer, “Birlik ve beraberliğin sağlanmasında, toplumda gönül zenginliğimizin pekiştirilmesi adına iftarlar büyük önem taşıyor. Esnafımızın böylesi anlamlı iftar sofrasında bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşma sergilemesi bizleri son derece mutlu ediyor. Bu organizasyonu gerçekleştirerek üyelerle oda başkanı ve birlik yöneticilerini bir araya getiren Büfeciler Odası Başkanımız Atilla Diniz ve yönetim kurulu üyeleri ile dayanışmanın en güzel örneğini sergileyen büfeci esnafımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler : Büfeci esnafı iftarda buluştu,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku