Mersin

BSC YEMEKÇİLİK HIZLA BÜYÜYOR

BSC Yemekçilik sahibi Tolga Karakullukçu, Akdeniz Medya Mersin TV Editörü Buse Yegül’e gıda sektörü ve gelecek planları hakkında açıklamalarda bulundu.

BSC YEMEKÇİLİK HIZLA BÜYÜYOR

3 Ağustos 2017 14:16
-A

+A

 
 
“DAHA GENİŞ KİTLELERE HİZMET VERMEK BİZİM İÇİN ONUR VERİCİ BİRŞEY OLACAKTIR”
 
2011 yılında Breakfast Sandviç Catering firmasını kurduğunu, böylece hayatının ilgi odağı olan yemek sektörüne başlangıç yapmış olduğunu ve sektöre olan ilgisinin üst seviyede olup bu doğrultuda hareket ettiğini kaydeden Karakullukçu, “Yiyecek sektöründeki ilk işimiz olan sandviç ile Akdeniz Oyunlarında satış ve firmamızın tanıtımını gerçekleştirdik. Daha sonra sandviç ve kumanya ağırlıklı olan firmamız, kaliteli hizmet ve maksimum memnuniyet ilkesi doğrultusunda taşımalı sulu yemek işine dönüştürdük. Şu an devam etmekte olan işimize, saygın firmaların öğle yemek ihtiyacını karşılayarak ve ‘maksimum müşteri memnuniyeti’ ilkesini benimseyerek devam ediyoruz. Pazarda olan payımız müşteri memnuniyeti firma tanınırlığı bakımından baktığımızdda sektörde yerimizi almış bulunmaktayız” dedi.
Vizyonlarının ise yiyecek sektörüne girerken  önceliklerinin kişiye özel memnuniyeti sağlamak olduğunu aktaran Karakullukçu, “Toplu yemek sektöründe toplum memnuniyeti boyutundan çıkıp bu sektörde kişisel memnuniyet sağlayarak maksimum hizmet gerçekleştirmek vizyonumuz. Ayrıca Bizim için öncelik insanların yoğun iş temposunda hayatlarına lezzet katmak ve memnuniyet sağlamaktır. Bu doğrultudan yola çıkarak müşterilerimizle güven bağı oluşturmaktayız” diye konuştu. 
Son olarak önümüzdeki yıllar için hedeflerinden bahseden Karakullukçu, “Önümüzdeki yıllar için hedeflerimiz ise başka şubeler açmak. İlk olarak İstanbul’a gideceğiz. Eğer orada bir yer daha açarsam oradakini Merkez, Mersin’dekini de şube olarak bırakacağım. Daha geniş kitlelere hizmet vermek bizim için onur verici birşey olacaktır.  Uzun yıllar kalitemizi bozmadan hizmet vermek en önemli planımız.  Hedefimiz sektörde öncü ve markalaşan bir firma olarak bu markayı yemek hizmetinin yanı sıra şık ve kaliteli bir restoran olarak halkımızla buluşturmak” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku