CHP

BAYSAN’DAN AKTAY’A DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Mersin’deki önemli isimlerinden Mustafa Baysan, partisinin İl Başkanlığı seçimi öncesi başkan adaylarından Adil Aktay’a desteğini açıkladı. Baysan, “Yeniden Mersin’de iktidar olabilmemiz için en doğru isim Adil Aktay’dır” dedi.

BAYSAN’DAN AKTAY’A DESTEK

3 Ocak 2018 11:47
-A

+A

EN DOĞRU İSİM AKTAY’DIR
7 Haziran 2015’de yapılan genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin 4. sıra milletvekili adayı olan ve partinin önemli isimleri arasında yer alan Mustafa Baysan, İl Kongresi öncesinde destek verdiği adayı açıkladı. Başkan Adaylarından Adil Aktay’a koşulsuz destek veren Baysan, “Cumhuriyet Halk Partisinde kongreler bir şölen havasında geçer. Kongre sonrasında ise kazanan her zaman partimiz ve demokrasi olmuştur. Mersin İl Başkanlığımız da önemli bir kongreye hazırlanıyor. Bu kongrede aday olan tüm partili arkadaşlarımıza öncelikle başarı diliyorum. Ancak bilinmesini istiyorum ki benim bu kongrede destek verdiğim isim Adil Aktay’dır” dedi.
 
DELEGELERE ÇAĞRIDA BULUNDU
Cumhuriyet Halk Partisi’nde İl Başkanlığının her zaman bir bayrak yarışı olduğunu söyleyen Baysan, “Bu Bayrak yarışında şimdiye kadar emek vermiş ve başkanlık yapmış herkese öncelikle teşekkür ediyorum. Ancak partimiz önümüzdeki süreçte çok önemli sınavlar verecek. Seçimler geçirecek. Bu süreçte en doğru ismin Adil Aktay olacağını düşünüyorum. Yerelde ve genelde CHP’yi iktidara taşımak istiyorsak bir olmalıyız, birlik olmalıyız. Bugün baktığımızda malesef CHP’nin özellikle Mersin’de çok etkili bir muhalefet yaptığını söylememiz mümkün değil. Partimizi yeniden ayağa kaldıracak ve Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçe belediyeleri kazanmak için tüm delege arkadaşlarımı Aktay’a destek olmak için çağrıda bulunuyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku