Mersin

Başkan Turgut, “Hizmetlerimiz vatandaşlarımızın takdiridir”

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Vatandaşlarımızın beklentilerine ve güvenine layık olmak için çalışıyor, tüm halkımızı sevgi ve saygı ile kucaklamaya devam ediyoruz” dedi.

Başkan Turgut, “Hizmetlerimiz vatandaşlarımızın takdiridir”

16 Kasım 2017 14:48
-A

+A

Vatandaşların taleplerini ve sıkıntılarını, başkan yardımcıları ve teknik personellerle birlikte yerinde incelemeye devam eden Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Mahallelerimizi ve kent merkezimizi sokak sokak gezmeye devam edeceğiz. Sorunlar varsa bunları anında ve yerinde tespit edip çözüm bulma şansımız daha hızlı oluyor”

“VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLİ AMACIMIZDIR”
Hizmetlerin yapılmasında muhtarlarla yapılan iş birliğine ve mahalle sakinlerinin taleplerine önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Birçok mahallemizi gezdik, gezmeye de devam edeceğiz. Sorunlar varsa bunları anında ve yerinde tespit edip çözüm bulma şansımız oluyor. Ben ve ekip arkadaşlarım gece gündüz sahadayız. Sokakları gezerken vatandaşlarımızın bizden ne beklediğini, nasıl değişiklikler istediğini daha net görüyoruz. Onlarla sohbet etme şansı yakalıyoruz. Bazı sorunların çözümüne yönelik belediye olarak bizim tek başımıza yapamayacağımız işler var. Bunlar için kurumlar arası iş birliği gerekiyor.

Bu işbirliğimiz sayesinde ilgili kurumlarında hizmetlerine katkı sağlayarak vatandaşlarımızın taleplerini en yetkili merciden ilgili kurumlara iletmiş oluyoruz. Silifke’mizde göreve geldiğimiz andan itibaren uzun bir yol aldık. Girmedik mahalle girmedik sokak ve cadde bırakmıyoruz. Çalışmalarımız halen devam ediyor. Getirdiğimiz bu hizmetler onları mutlu ettiği gibi bizleri de daha çok hizmet yapmamız konusunda heyecanlandırıyor. Silifke’miz ve mahallelerimiz özlediği hizmetlere bizim belediyeciliğimizle kavuşuyor, kavuşmaya da devam edecek. Hizmetimiz sürecinde girmedik mahalle, sokak, ev, tokalaşmadık el bırakmayacağız. Bizim belediye başkanlığı anlayışımız böyle. Yüzümüz her zaman halka dönük olacaktır.'' dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku