Mersin

Başkan Pamuk'tan mahalle ziyaretleri

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, halkın sorunlarını yerinde tespit ve üretilen hizmetleri denetleme amacıyla mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Pamuk son olarak, Nacarlı, Evci, Yakaköy, Aşağı Burhan, Yukarı Burhan ve Huzurkent mahallelerini ziyaret ederek yapılan hizmetleri yerinde inceledi.

Başkan Pamuk'tan mahalle ziyaretleri

21 Temmuz 2017 10:45
-A

+A


Sorunları yerinde dinlemek ve yapılan hizmetleri yerinde incelemek için vatandaşlarla bir araya geldiğini söyleyen Başkan Pamuk ''Siz değerli vatandaşlarımıza kapımız her zaman açık. Bir sorununuz veya şikayetiniz olduğunda belediyemize ve kaymakamlığımıza bekliyoruz. Biz de çalışma arkadaşlarımla birlikte zaman zaman sizleri ziyaret edeceğiz. Gece, gündüz, pazar, tatil demeden sizlere hizmet için çalışacağız. Son iki haftada  özellikle merkeze uzak mahallelerde başlattığımız asfalt, yeni yol açma ve yeni park yapımı gibi çalışmalarımızı yoğunlaştırdık, programlı bir şekilde mahallelerimizdeki sorunları çözmeye gayret edeceğiz'' dedi.
 
'Yapılan hizmetler yerinde denetleniyor'
Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, beraberinde başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ilçe sınırları içerisinde bulunan mahalleleri tek tek gezerek yapılan hizmetleri denetliyor. Başkan Pamuk son olarak,  Nacarlı, Evci, Yakaköy, Aşağı Burhan, Yukarı Burhan ve Huzurkent mahallelerini ziyaret ederek yapılan hizmetleri yerinde inceledi. Birim müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde her birim, Akdeniz Belediyesi’nin söz konusu mahallerde yaptığı hizmetlere ilişkin verileri vatandaşlarla paylaştı. Ayrıca müdürlükler, kısa, orta ve uzun vadede mahallelerde gerçekleştirmeyi planladıkları ve programlarına aldıkları çalışmaları da vatandaşların bilgisine sunuyor.
 
'Vatandaş hizmetten memnun'
Her mahallede muhtar ve halkla bir araya gelen Başkan Pamuk, sohbet ortamında hizmetleri ve gerçekleştirilecek çalışmaları anlatıyor.  Genel olarak hizmetlere ilişkin memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, özellikle tarımsal faaliyetlerin yoğun olduğu bu bölgelerde yeni tarım yollarının açılmasının işlerini kolaylaştırdığını ifade ettiler. Mahalle sakinleri park, çocuk oyun alanları, spor aletleri gibi taleplerini de Başkan Pamuk ile  paylaştılar.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku