Mersin

BAŞKAN PAMUK, ZABITA TEŞKİLATININ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümü etkinlikleri içinde, Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk ve Belediye Zabıta Müdürlüğü personelinin katılımıyla konferans salonunda kutlama töreni düzenlendi.

BAŞKAN PAMUK, ZABITA TEŞKİLATININ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

8 Eylül 2017 12:19
-A

+A

 
 
Törende konuşan Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürü Salim Yılmaz, Zabıta Teşkilatının kuruluş yıldönümü kutlaması için personelleriyle bir araya gelerek bir kutlama etkinliği düzenlediklerini ve görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.
Zabıtanın Belediyenin kamuoyunda görünen yüzü olduğunu ve 24 saat görev yaparak, belediyenin en önemli çalışmalarından birini gerçekleştirdiğine dikkat çeken Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk’ta Zabıta Personeline hitaben yaptığı konuşmada; ‘Kurban Bayramı süresince de gördük ki; Cumartesi, Pazar veya bayram demeden gece gündüz çalışan Belediyenin en aktif birimlerinden birisi Zabıta Müdürlüğü. Bu özverili çalışmanız nedeniyle hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Zabıtanın görevinin yasaları uygulamak olmasına rağmen, belli bir nezaket içinde görevini yerine getirmesinin ve Zabıtanın belediyenin gülen yüzü olmasının önemine inanıyorum. Bütün Zabıta Arkadaşlarımın aynı bilinç ve özveriyle görev yaptığını düşünüyorum. Bundan sonra da yapacağınız görevlerde başarılar diliyor ve Zabıta Teşkilatının 191’inci Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum’ ifadelerine yer verdi.
Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk daha sonra Zabıta Müdürü Salim Yılmaz ile en kıdemli bir erkek ve bir bayan Zabıta Memurunu yanına alarak salonda kutlama için hazırlanan pastayı birlikte kesti.Kutlama töreni pastanın Zabıta Personeline ikram edilmesi ve Başkan Pamuk’un Zabıta Personeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 663 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku