Mersin

BAŞKAN DİNÇER'DEN DEFTERDAR ERÇOŞMAN'A ZİYARET

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN DİNÇER'DEN DEFTERDAR ERÇOŞMAN'A ZİYARET

25 Temmuz 2017 11:20
-A

+A

Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Mili Emlak Müdürü Kemer Yeşil’inde hazır bulunduğu ziyarette teşkilatın yapılanması hakkında bilgi paylaşımında bulunan Başkan Dinçer, “Mersin’de 70 meslek odası ve bu odalara bağlı 60 bin üyemiz bulunmaktadır. Çamlıyayla’dan Anamur’a, Gülnar’dan Mut’a kadar geniş bir coğrafyada hizmet vermekteyiz” dedi. Kayıt altındaki esnaf ve sanatkarların devletine karşı her türlü yasal sorumluluğunu yerine getirdiğine vurgu yapan Başkan Dinçer, “Esnaf ve sanatkarlarımız devletine, milletine, bayrağına bağlı; vergisini borç alıp ödeyecek kadar devletine karşı yasal sorumluluğunu yerine getiren bir kesimdir. Ve esnafımız devletine olan bu bağlılığını her platformda ortaya koymaktadır” şeklinde konuştu.
Kurum olarak bir taraftan esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentilerine çözüm üretirken, diğer taraftan kamu kurum ve kuruluşların temsilcileriyle iyi dialoğlar kurma gayreti içerisinde olduklarının altını çizen Dinçer, “Bu bağlamda esnaf ve sanatkarlarımızın vergi yükümlülüğünü yerine getirdiği Defterdarlığımız bizler için çok önemli bir kurumdur. Teşkilat olarak Defterdarlığımızla uyum içerisinde çalışmaktayız. Defterdarlığımızda personelleriyle birlikte esnaf sanatkarlarımıza her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.
Mersin Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’da Mersin’de esnaf teşkilatının zirve kuruluşu Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnu
niyeti dile getirerek, “ Vergisin ödeyip, devletine karşı yasal sorumluluğu yerine getiren esnaf sanatkarlarımız bizler için son derece önemli. Defterdarlığımızın kapısının esnafımıza her zaman açıktır. Böylesi büyük bir ailenin temsilcisi sayın Başkanımız tarafından gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku