Mersin

BAŞKAN BİRİCİK’TEN DİNÇER’E ZİYARET

Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Abdulaziz Biricik ve yönetim kurulu, Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret ederek esnafın sorunları hakkında görüşmelerde bulundu.

BAŞKAN BİRİCİK’TEN DİNÇER’E ZİYARET

1 Aralık 2017 19:07
-A

+A

Mersin Minibüsçüler Odası Başkanı Abdulaziz Biricik ve yönetim kurulu, Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette esnafın sorunları da masaya yatırıldı. Başkan Biricik, özellikle artan akaryakıt masraflarının minibus esnafını olumsuz etkilediğini belirterek, “Her geçen gün akaryakıta gelen zam esnafımızın belini büktü. Bunun üzerine vergilere yapılan zamlar da tuz biber oldu. Ciddi bir sıkıntı yaşayan esnafımızın içinde bulunduğu darboğazdan kurtarmak için topyekün bir çalışma yapmak gerekiyor. Aksi takdirde kontak çeviremeyecek duruma gelecek esnafa sahip olacağız” dedi.

DEVLET VE ESNAF BİRLİKTE OLMALI
Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Talat Dinçer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz tüm esnaf odalarımızın sorunları ile birebir ilgilenen bir kurumuz. Aziz Başkan ile uyumlu aynı yönetimde yılllardır çalıyoruz.Önümüzdeki süreçte hep birlikte Mersin Minibüsçüler Odası’nın yeni yapılan Mersin Şehir Hastanesi’ne yeni hat ve seferler için bu odamızın sorunlarını çözmeye çalışacağız.Bu doğrultuda minibus esnafının yaşadığı sorunlara vakıfız. Artan maliyetler sadece minibus esnafının değil, tüm esnafımızın öncelikli sorunu. Bu sorunun çözümü noktasında bizler odalarımız ile sürekli istişareler halindeyiz. Devlet ve esnafın ortak eylem planında buluşması halinde bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum. Şimdilik tek çıkar yol olarak bu görünüyor” şeklinde konuştu. Başkan Dinçer ayrıca yaklaşan Mersin Minibüsçüler Odası seçimleri öncesi Başkan Aziz Biricik’e desteklediklerini ve başarılar diledi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku