Mersin

BARO BŞK. ER: “SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK BÜYÜDÜK”

Mersin’de stajını başarıyla tamamlayarak ruhsatını almaya hak kazanan Av. Çiya Cengiz düzenlenen yemin töreninde avukatlık ruhsatnamesini Mersin Barosu Başkanı Av. Ali Er’den aldı.

BARO BŞK. ER: “SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK BÜYÜDÜK”

28 Aralık 2017 10:57
-A

+A

Av. Çiya Cengiz’in ailesi ve meslektaşlarının katılımıyla Baro Odası’nda düzenlenen yemin töreni öncesi konuşan Baro Bşk. Er, Mersin Barosu olarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında meslektaşlarına bilgiler verdi. Mersin Barosu tarihinde ilk kez hayata geçirilen projelerin öncüsü olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Er, “Göreve gelir gelmez ilk olarak yaptığımız iş, Baromuzun hizmet kalitesindeki eksiklikleri belirlemek ve o doğrultuda adımlar atmak oldu. Sağlam adımlarla ilerleyerek Baromuzun gelişimine katkıda bulunacak, Baromuzun her geçen gün daha da büyümesini sağlayacak projeler geliştirip hayata geçirerek, Türkiye’ye örnek bir Baro olduk. Barolar üretken ve aktif olmalıdır” diye konuştu.

 

Genç avukatlar ise, Mersin Barosu’na kazandırmış oldukları yenilikler için Baro Başkanı Av. Ali Er’e teşekkür ettiler. Baro Bşk. Er, meslektaşlarına mesleki hayatında başarı dileklerinde bulundu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku