Mersin

AZİZ BİRİCİK'LE YOLA DEVAM

Mersin Minibüscüler Odası’nda iki listenin yarıştığı genel kurulunda son sözü mevcut Başkan Abdulaziz Biricik söyledi. 646 üyenin oy kullandığı genel kurulda 338 oy alan Biricik ve ekibi ipleri yeniden eline aldı.

AZİZ BİRİCİK'LE YOLA DEVAM

14 Ocak 2018 11:49
-A

+A

Mersin Marehan Center’da yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Başkanvekilleri Nesil Aydın ve Alper Deniz, Yönetim kurulu üyeleri Ömer Şahbudak, Yavuz Selim Madenli, Mehmet Torun, Birlik Denetim Kurulu Başkanı Erdoğan Yalçın, Birlik Disiplin Kurulu üyesi Fatih Özcan, Mersin Bakkallar Odası Başkanı Eşref Tombak, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Lokantacılar Odası Başkanı Ümit Özkan, Kahveciler Odası Başkanı Nihat Dağdelen, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Hamallar Odası Başkanı Hamit Ayhan, Marangozlar Odası Başkanı Ali Cin, Giyim Eşyası Odası Başkanı Halim Çavuşoğlu, Matbaacılar Odası Başkanı Bora Tuğay, Tarsus Kasaplar Odası Başkanı Nail Uçak, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hüseyin Özkır, İnşaat Malzemesi Satıcıları Odası Başkanı Mustafa Güçyetmez ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Açılış ve yoklama ile başlayan genel kurulda oybirliğiyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Nesil Aydın, Ömer Şahbudak, Yavuz Selim Madenli ve Mehmet Torun ise divan üyeliklerine getirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası oda Başkanı Abdulaziz Biricik tarafından çalışma raporu okundu. Ulaşım sektöründe yaşadıkları sıkıntıları ve sorunların aşılmasında yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulunan Başkan Biricik, belediye, emniyet, UKOME gibi kurum kuruluşlarla yapılan ikili görüşmelerde kendilerinden desteğini esirgemeyen Birlik Başkanı Talat Dinçer’e teşekkürlerini iletti. Hesap raporu ve denetim kurulu raporu ile gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin okunarak genel kurulca oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda daha sonra seçimlere geçildi.
Mevcut başkan Abdulaziz Biricik ile Mehmet Kartal’ın listelerinin yarıştığı genel kurulda son sözü söyleyen delegeler Başkan Biricik ve ekibinde karar kıldı. Kullanılan 646 oydan 338 oy alan Abdulaziz Biricik ve ekibi bir hizmet dönemi için daha işbaşına getirildi. Abdulaziz Biricik Başkanlığındaki Mersin Minibüscüler Odasında Faysal Tatlı, Mükail Oruç, Selçuk Kılıç, Cemal Özger, Ömer Arslan ve Veysel Taş Yönetim kuruluna, Ayhan Topçu, Hacı Veli Çelik ve Selahattin Akdamar denetim kuruluna getirilen isimler oldu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku