Belediyeler

Araçlarını kendi imkanlarıyla onarıyor

Akdeniz Belediyesi, bünyesinde bulundurduğu araçların tamir ve bakımlarını kendi tamirhanelerinde gerçekleştiriyor. Belediyeye ait araçların bakımının yapıldığı atölyede 7 ayda 479.419 TL tasarruf sağlandı.

Araçlarını kendi imkanlarıyla onarıyor

10 Ağustos 2017 13:55
-A

+A


 
Akdeniz Belediyesi araç ve teçhizat tamir bakım ve onarım işleri Teknik İşler Binasında bulunan Marangozhane, Kaynak Atölyesi ve Araç tamirhanesinde yapılıyor. Ulaşım araçları dışında iş makinelerinin, araç ve gereçlerin; tamir işlemlerinin daha kapsamlı yapılabilmesi için araç Lift'i ve onarımı destekleyici teçhizatlar alınarak makine parkı zenginleştirildi. Ayrıca Makine parkında  atıl durumda bulunan araçlar da bakımı yapılarak hizmete sunulurken,  ekonomik ömrünü tamamlamış araçlar da hurdaya ayrıldı. 
 
"Tasarruftan elde ettiğimiz kaynaklar hizmet için geri dönüyor'

Tamirhane sayesinde hem araçların verimli çalıştığını hem de ciddi oranda tasarrufun gerçekleştirildiğini dile getiren Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, “Kendi araçlarımızı kendi imkanlarımızla onararak, belediye giderlerinde önemli bir israfın önüne geçiyoruz. Tasarrufla elde ettiğimiz kaynaklar da vatandaşlarımıza daha fazla hizmet olarak geri dönüyor" dedi. 
Anahtar Kelimeler : Akdeniz Belediyesi, ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku