Spor

ANAMEDLE SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPILDI

Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Selahattin Şan’la yollarını ayıran takım bu seferde sporluk anlaşması imzaladı.

ANAMEDLE SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPILDI

1 Kasım 2017 17:23
-A

+A

Özel Anamed Hastanesi ile masa başına oturan ekip sponsorluk anlaşmasını imzaladı. Anamed Hastanesi Kafeteryasında gerçekleşen imza törenine Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut kara , Anamur Belediye Spor Kulüp Başkanı Ahmet Türe, Anamed Hastanesi imtiyaz sahibi Cengiz Kırmızıtaş, takımın yeni Teknik Direktörü Ali Haydar Durusoy , Anamur Yörükler Grubu Reisi Özgür Bereç, Anamed Hastanesinde görevli doktorlar ve takım oyuncuları katıldı. Törende söz alan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ Anamur Belediye Spor’ un geçmişteki başarıları, kalitesi, oynadığı gruplar, çalıştıran hocaları belli. Belediyemiz her zaman yanınızda size düşen el ele verip çalışmak. Biz her şeyi yaparız ama sonuç sizde. Kötü bir sezonla başladık, ama bunu iyiye çevirebiliriz. Biz iyi günde kötü günde beraberiz, siz bizim, Anamur’umuzun yüzüsünüz.
Hocanız değişti. Futbolun felsefesinde vardır bu olur böyle şeyler. Giden Selahattin hocamıza teşekkür ederiz. Ve yeni hocamıza başarılar dileriz. Bu hafta itibari ile her şeye sıfırdan başlamalıyız. İyi günde takımımız, bize sahip çıkmış bir halk var arkamızda. Zirvede olmasa bile halkımızın isteğini karşılamalıyız.

Anamed Bizim İçin Kıymettir.
Biz sizlere güveniyoruz sizlerde birbirinize güvenin. Ve bizi mutlu edin birbirinizi mutlu edin. Anamed bizim her zaman yanımızda oldu. Ben bir hastaneyim köşeme çekileyim demedi. Her türlü sosyal kültürel faaliyette yanımızda oldu. Elimizdekinin kıymetin değerini bilmeliyiz. Anamed bizim için bir kıymettir. Ne Anamed’ in ne bizim reklama ihtiyacımız var, her şey Anamur için. “ şeklinde konuştu İmza Töreninde Hastane adına konuşma yapan Cengiz Kırmızıtaş “ her zaman takımımızın maddi manevi yanındayız. Ateşli bir taraftarız. “ şeklinde konuştu Cengiz Kırmızıtaş’tan sonra sözü alan Kulüp Başkanı Ahmet Türe iyi günde kötü günde yanında olduğu için Anamed Hastanesi ve ekibine teşekkür etti ve imzanın hayırlı olmasını diledi. Tören karşılıklı imzaların atılması ile son buldu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 663 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku