Mersin

AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor As Başkanı Akgün Lülü, bir takım kişilerin Meskispor’u ve Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı yalan ve iftiralarla karalama çabası içerisinde olduğuna dikkat çekerek, “Bu şer odakları asla amaçlarına ulaşamayacak” dedi.

AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR

3 Temmuz 2017 14:38
-A

+A


Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor As Başkanı Akgün Lülü, son günlerde gerek sosyal medya gerekse de spor kamuoyunda çıkan iddialara karşı açıklamalarda bulundu. Mersin İdmanyurdu’nun Macit Özcan Spor Tesislerine olan 7 milyon TL’ye yakın borcunun mevcut yönetim tarafından ödenmemesi ve yapılan yapılandırma çağrısına dahi tepkisiz kalması sebebiyle Belediye’nin üzerine düşeni yaptığına dikkat çeken Lülü, “Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz geldiği günden bu yana Mersin İdmanyurdu için yaptığı destek ve katkılar bellidir. Kimsenin sahip çıkmadığı dönemde başkanımız taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. Yıllardır Belediyeye bağlı Macit Özcan tesislerinde 1 lira dahi ödemeden kalan Mersin İdmanyurdu Kulübü’nün mevcut borcu yapılandırma girişiminde bulunmaması manidar olduğu kadar art niyetlidir” dedi.
 
BİZ BORCUMUZA SAHİP ÇIKTIK
 
Meskispor’un da Macit Özcan Spor Tesislerine olan borcunu örnek göstererek, Belediye’yi ve Başkan Kocamaz’ı Mersin İdmanyurdu düşmanı olarak gösterme çabasında olunduğuna da dikkat çeken Lülü, “Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor olarak Macit Özcan Spor Tesislerine olan borcumuz ile ilgili yapılandırma başvurusu yapmış bulunuyoruz. Dilekçemiz Belediyemize bağlı Mali İşler Daire Başkanlığına 67741 evrak numarası ile havale edilmiştir. Arzu edenler bu evrak numarası ile takip edebilir. Biz Meskispor olarak üzerimize düşeni yaptık ve borcumuza sahip çıkarak yapılandırdık. Şimdi borcuna sahip çıkmayan ve yapılandırma fırsatını bile umursamayan zihniyetler bize ve başkanımıza iftiralarla saldırmaktadırlar” ifadelerini kullandı.
 
KARALAMA KAMPANYASI İŞE YARAMAYACAK
 
Bu tür art niyetli kişilerin asla amaçlarına ulaşamayacaklarını da sözlerine ekleyen Lülü, “92 yıllık tarihe sahip olan kulübümüz Mersin İdmanyurdu’na geldikleri günden bu yana verdikleri hiçbir sözü tutmayan, ve kulübün bugün düştüğü kaos ortamının oluşmasında etkin rol oynayan mevcut yönetim artık laf üretmekten çok icraat yapmalıdır. Aksi takdirde kentimizin en büyük değeri olan Mersin İdmanyurdu daha vahim sonuçlarla karşı karşıya kalacaktır. Dedikodu ve iftiralarla hem belediyemizi hem belediye başkanımız sayın Burhanettin Kocamaz’ı hem de Meskispor’u karalamak isteyenler ise asla ve asla amaçlarına ulaşamayacaklardır” şeklinde konuştu.
 
Anahtar Kelimeler : AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku