Mersin

Akdeniz Belediyesi'nden kaldırım ve yol yıkama mesaisi

Akdeniz Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan mahallelerde kaldırım ve yolları tazyikli su ile temizliyor.

Akdeniz Belediyesi'nden kaldırım ve yol yıkama mesaisi

29 Haziran 2017 15:14
-A

+A


Temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını sürdüren Akdeniz Belediyesi, mahallelere yeni kazandırdığı kaldırım ve parke taşlarını tazyikli su ile yıkayarak toz ve çamurdan arındırıyor. Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe büyük önem gösteren Akdeniz Belediyesi, bu kapsamda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Akdeniz Belediyesi'ne bağlı Temizlik İşleri ekipleri son olarak, ilçe sınırları içerisinde bulunan Hamidiye Mahallesi, Kültür Mahallesi ve Kiremithane Mahallesi'nde yeni yapılan yol ve kaldırımları tazyikli su ile yıkadı. Doğalgaz döşeme hattı çalışmalarından dolayı ilçenin birçok yerinde kazılan yollarda meydana gelen toz ve dumanı engellemek için her gün düzenli olarak yolları sulayan temizlik ekipleri, belirli aralıklarla da çok kirlenen yollarda da yıkama çalışması yapıyor. Akdeniz Belediyesi yol yıkama çalışması ile yol kenarları ve kanallarda biriken çöpler nedeniyle çevreye yayılan koku ve hastalığın da önüne geçiyor.

Yol yıkama çalışmaları sırasında temizlik ekiplerine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, belirli aralıklarla yapılan bu çalışmayı takdir ettiler. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 637 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku