Ak Parti

AK Parti'te teşkilat depremi başlıyor Erdoğan tarihi verdi!

AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatlarında büyük bir değişimin olacağını ilan etti.

AK Parti'te teşkilat depremi başlıyor Erdoğan tarihi verdi!

21 Mayıs 2017 18:05
-A

+A

AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatlarında büyük bir değişimin olacağını ilan etti.Bu söylem üzerine Ak Parti Mersin İl Teşkilatında bir değişim olur mu sorusu akıllara gelirken Ak Parti Mersin Teşkilatı ile ilgili analiz haberimizi Mersin Siyaset Haber Merkezi olarak bir sonraki günlerde yapmayı daha doğru buluruz.

AK Parti'de 2. Erdoğan dönemi başladı. AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir süredir parti kulislerinde konuşulan teşkilatta yenileme iddialarını doğruladı.
 
Erdoğan, 2017 sonuna kadar AK Parti teşkilatlarında büyük bir değişim yapılacağını resmen ilan etti.
 
"TEŞKİLATLARIMIZI SÜRATLE YENİLEYECEĞİZ"
Erdoğan teşkilatlardaki yenilemeyle ilgili şunları söyledi:
"Hedefimiz bu yıl sonuna kadar teşkilatlarımızda ciddi bir yenileşmeye gitmektir. Büyük kongreyle beraber il ilçe belde teşkilatlarımızda süratle bir yenilenmeye gideceğiz. Ardından 6 aylık yol haritasını halkımızla paylaşacağız. İl ilçe belde teşkilatlarında da 18-25 yaş aralığındaki gençlerimizin yer almasını istiyorum. Mevlana hazretleri ne güzel söylemiş; Dünle beraber gitti cancağızım ne kadar varsa düne ait şimdi yeni şeyler söylemek lazım. "
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku