Mersin

AK Parti Mezitli’den AK Parti Lice’ye taziye ziyareti

AK Parti Mezitli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İhsan Çelik, AK Parti Mezitli İlçe Başkanlığı adına AK Parti Lice İlçe Başkanlığı’na taziye ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti Mezitli’den AK Parti Lice’ye taziye ziyareti

6 Temmuz 2017 16:58
-A

+A


AK Parti Mezitli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İhsan Çelik, önceki günlerde evinin önünde silahlı saldırı sonucu öldürülen AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan için, AK Parti Mezitli Yönetim Kurulu adına, AK Parti Lice İlçe Başkanlığı’na taziye ziyareti gerçekleştirdi.
                                 
Ziyaret sırasında Lice İlçe Başkanı İsmail Demir ile telefon görüşmesi yapan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik ve AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, üzüntülerini dile getirdi.  Başkan Ercik, yaptığı telefon konuşmasında, hain terör örgütünün emellerine hiçbir zaman ulaşamayacağını belirterek, AK Parti Mersin olarak Lice ve Diyarbakır’da bulunan diğer ilçe başkanlıklarının her zaman yanında olduklarını dile getirdi.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, ‘Hain terör geçtiğimiz günlerde AK davaya gönül vermiş bir kardeşimizi hayattan kopardı. Şu bilinmelidir ki; bizler AK davanın AK neferleri olarak yürüdüğümüz yoldan ve inandığımız değerlerden asla vazgeçmeyeceğiz. Türk Milleti var oldukça bizler bu milletin bekası için çalışmaya ve çabalamaya devam edeceğiz. Hayatının henüz baharında hain eli kanlı terör örgütüne kurban verdiğimiz AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcımız Orhan Mercan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine sabır diliyorum’ dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku