Mersin

AK Parti Mersin il başkan adayı Gültak mı?

AK Parti’de Mersin İl Başkanlığına 25. dönem milletvekili ve eski il başkanlarından Mustafa Muhammet Gültak adı geçiyor.

AK Parti Mersin il başkan adayı Gültak mı?

13 Eylül 2017 14:42
-A

+A

 
 
AK Parti’de kongre takvimi belli oldu. Belde ve ilçe kongrelerinin ardından il kongreleri gerçekleşecek. Mersin’de kimin il başkanı olacağı en çok merak edilen konulardan biri.
İMC Hastanesi Başhekimi Dr. Ersoy Kuşçu’nun adının da geçtiği AK Parti Mersin İl Başkanlığı görevinde son günlerde 25. dönem milletvekili ve eski il başkanlarından Mustafa Muhammet Gültak ismi de dillendiriliyor.
Gültak, sivil toplum örgütlerine, Mersin’in önde gelen kurum ve kuruluna yaptığı ziyaretlerle adete il başkanı gibi çalışıyor.
 
GÜLTAK KİMDİR?
Mustafa Muhammet Gültak, Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Mersin Eczacılar Odası Disiplin Kurulu Üyeliği ve Mersin Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Mustafa Muhammet Gültak, 2004 ile 2006 yılları arasında Ak Parti Mersin İl Başkanlığı görevini yürüttü. 2006-2008 yıllarında yeniden Ak Parti Mersin İl Başkanlığı görevine getirildi.
25. Dönem Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Milletvekili olarak meclise giren Mustafa Muhammet Gültak, 26. Dönem seçimlerinde meclise giremedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku