Mersin

AK Parti’de ‘kongre bilmecesi!’

Mersin Siyaset Haber Merkezimiz, AK Parti’nin Merkez 4 ilçe kongrelerinin ertelendiğini yazmıştı. Haberimizin ardından AK Parti Mersin Teşkilatı’nda kongre sürecinin başladığı açıklandı. Ancak aldığımız bilgiye göre; tarihi daha önceden belirlenen Yenişehir ve Toroslar da dahil tüm merkez ilçe kongreleri ertelendi.

AK Parti’de ‘kongre bilmecesi!’

24 Ağustos 2017 10:25
-A

+A

 
 
AK Parti ‘metal yorgunluğunu’ aşmak için yeni bir reçete hazırladı. Kongrelerde teşkilatlarının büyük oranda değişeceği konuşuluyor. AK Parti il teşkilatlarının en önemli konusu bugünlerde kongreler. Mersin’de de merkez ilçe teşkilatlarının kongre tarihleri açıklanmıştı. Ancak Mersin Siyaset, Akdeniz ve Mezitli ilçe kongrelerinin ertelendiğini duyurmuştur.
 
YENİŞEHİR VE TOROSLAR DA İPTAL
mersinsiyaset.net’te çıkan haberin ardından AK Parti Mersin İl Başkanlığı, kongre sürecini 9 Eylül 2017 tarihinde Yenişehir İlçe Teşkilatı ile başlayacağını açıkladı. Açıklamada; Yenişehir İlçe  Teşkilatı’nın 9 Eylül’de Toroslar İlçe Teşkilatı’nın ise 10 Eylül’de kongre yapacağı açıklandı. Ama ertelendiğini duyurduğumuz Akdeniz ve Mezitli kongreleri ile ilgili bir bilgi verilmedi. Edindiğimiz son bilgiye göre Yenişehir ve Toroslar’da da kongreler ertelendi.
Şimdi gözler AK Parti Mersin İl Başkanlığı’ndan gelecek açıklamaya çevrildi!
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 637 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku