Mersin

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE MEZİTLİ’DEN DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüşü’ne, Mersin Mezitli’den kalkacak olan araçlarla İstanbul’a hareket ederek destek vereceklerini açıkladı.

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NE MEZİTLİ’DEN DESTEK

7 Temmuz 2017 09:18
-A

+A


ADALET YÜRÜŞÜ’NDE SON DURAK: İSTANBUL MALTEPE SAHİLİ

CHP Mezitli İlçe Başkanı Gök, “Adaletsizliğe, hukuksuzluğa karşı Genel Başkanımızın başlattığı ‘adalet’ yürüyüşü ile ilk günden bugüne çok yol katettik. İlk günden bugüne Genel Başkanımızın yanında olup, destek verdik. Yeniden dile getiriyorum, adalet istemek suç işlemek ise biz bu suçu işlemeye devam edeceğiz. Her zaman adaletsizliğe karşı dimdik duracağız. Bu ülke de adalet sağlanana kadar bu işin peşindeyiz” diye konuştu.

MERSİN’DEN GİDİP SON GÜNDE ‘ADALET’ İÇİN YÜRÜYECEĞİZ!

Mezitli’den kalkacak olan araçlarla adalet yürüyüşü’nün son gününde  de Kılıçdaroğlu’nun yanında olacaklarını kaydeden Gök, “Her zaman bu ülke de adalet istedik. Günlerce kavurucu sıcaklara bile aldırmadan ülkemizdeki herkes için, adalet için kilometrelerce yürüdük. Adalet yürüyüşümüzün son gününde de, 9 Temmuz'da Maltepe'de yapılacak olan adalet mitingine katılmak için Mezitli’den kalkacak olan araçlarla İstanbul’a hareket edip adalet için mücadele edeceğiz” dedi.
                  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku