Mersin

“Türk Milleti, sonsuza kadar bağımsız yaşayacağı ilan etmiştir”

Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, Türk Milletinin, Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile sonsuza kadar bağımsız yaşayacağı ilan ettiğini dile getirdi.

“Türk Milleti, sonsuza kadar bağımsız yaşayacağı ilan etmiştir”

26 Ağustos 2017 17:45
-A

+A

 
Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı ve Öneller Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Önel, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı.
Türk milletinin en zor koşullarda dahi bağımsızlığından vazgeçmediğini vurgulayan Başkan Önel, “30 Ağustos 1922 tarihinde kazanılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile Türk milleti, sonsuza kadar bağımsız yaşayacağı ilan edilmiştir. 30 Ağustos Zaferi, birlik ve beraberlik anlayışı ile Türk Milletini, tarih sahnesinden silmek isteyenlere karşı verilmiş bir derstir. Dün olduğu gibi bugün de aziz milletimiz ülkesini tehdit altında gördüğünde olağanüstü bir vatanseverlik ve kahramanlıkla bu tehdidi bertaraf ettiğini, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, ülkesi için çekinmeden canını siper edeceğini ve de ülkesi ve milletiyle sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.
Bu vesileyle aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku