Mersin

“Mücadele ruhu ilelebet rehberimiz olacaktır”

Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem, 30 Ağustos’un ulusumuzun yeniden doğuşunun simgesi olduğunu vurgulayarak, “Kurtuluş mücadelesinde yaşatılan kahramanlık ruhu, ilelebet rehberimiz olacaktır” dedi.

“Mücadele ruhu ilelebet rehberimiz olacaktır”

26 Ağustos 2017 14:24
-A

+A

 
Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümünü kutlayan bir mesaj yayımladı.
30 Ağustos Zaferi’nin cumhuriyete giden yolda önemli bir dönüm noktası olduğuna vurgu yapan Başkan Vetem, mesajında; şunları dile getirdi:


“30 Ağustos Zaferi, Türk Milletini esaret altına almak isteyen işgalci devletlere karşı, yokluk ve yoksulluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde kazanılan çok anlamlı ve onurlu bir zaferdir.  Büyük Zafer, ulusumuzun yeniden doğuşunun simgesidir.
Bugün bize düşen en önemli görev, Cumhuriyetimize sahip çıkarak, ülkemizi uygarlık yarışında en üst sıralara taşımaktır. Kurtuluş mücadelesinde yaşatılan kahramanlık ruhu, ilelebet rehberimiz olacaktır.
Vatan toprakları üzerinde hür yaşamamızı sağlayan başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyoruz ve Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten duygularla kutluyoruz.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku