Mersin

“Her fırsatta vatandaşlarımızla birlikteyiz”

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelip, onların dertlerini ve taleplerini dinlemeye devam ediyoruz” dedi.

“Her fırsatta vatandaşlarımızla birlikteyiz”

6 Haziran 2017 10:32
-A

+A


Kent merkezi başta olmak üzere, özellikle kırsal mahallelerde hasta, yaşlı ve engelli vatandaşları sık sık ziyaret ederek, onların gönüllerini fetheden Silifke’nin doktor belediye başkanı Mustafa Turgut, yapmış olduğu belediye hizmetleriyle de büyük bir ilgi ve beğeni topluyor.

Başkan Turgut, tüm vatandaşları ilgiyle karşılarken, sorunlarına çözüm üretmeye, imkânlar ölçüsünde taleplerini yerine getirmeye ve yapılması gereken hizmetleri anında yapmaya gayret gösteriyor. Mahallelerde yaptığı ziyaretlerde esnaflarla ve vatandaşlarla her fırsatta sohbet eden, onların sıkıntılarını dinleyen Başkan Turgut, “Haftada bir gün halk günü yapıyoruz. Ama bizim halkımızla beraber olmamız sadece bir günle sınırlı değil. Haftanın her günü halkımızla beraberiz. Her fırsatta onların yanına gidiyor, bizlere ulaşamayan ve gelemeyen vatandaşlarımızı bulup biz onların ayaklarına kadar gidiyor ve hizmet götürüyoruz. Cenazelerde acıları paylaşıyor, düğün ve nişanlarda mutluluklarına ortak oluyoruz. Muhtarlarımızla her zaman bir araya geliyoruz. Esnaf ve hasta ziyaretlerimizi yapıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız, dernek ve odalarımızla kurumlar arası işbirliği içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.
Silifke Belediyesi olarak önceliğimiz Silifke’mizin ve insanlarımızın birlik ve beraberliğidir. Bu birlik ve beraberlik ile büyük bir aileyiz” 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku