CHP

“ERDEMLİ, ADİL AKTAY’I DESTEKLİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erdemli İlçe Başkanı Hidayet Oğuz, Mersin Siyaset Haber Merkezi’ne yaptığı açıklamada; 12 Ocak Cuma Günü Saat 10.00'da, Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak olan CHP Mersin Olağan İl Kongresi’nde il başkanlığına aday olan Av.Adil Aktay ve Serhat Servet Dövenci’ye başarılar diledi.

“ERDEMLİ, ADİL AKTAY’I DESTEKLİYOR

11 Ocak 2018 13:35
-A

+A

Başkan Oğuz açıklamasında, “Yarın yapılacak olan kongremizde Çamlıyayla’da Anamur’a varana kadar 9 tane ilçe başkanı ile birlikte konferans sağladık. Adil Aktay ile birlikte olmak için çalışacağız. Bu enerji ile partimizi Mersin’de iktidar yapacağız. Tüm ilçeleri adım adım gezip bu enerji ile hem büyükşehir’de hem Mersin’de birinci parti olarak Türkiye geneline etkimizi sağlayacağız. Ayın 12’sinde inşallah Adil Aktay kazanacak. 30 tane delegemiz var. Kazanacak olanın CHP olacaktır. İlk kez seçime girmiyoruz.Defalarca seçimlere girdik. 2 aday da yarışacak. Zaten kimsenin kimseye söyleyeceği bir şey yok. Kimseyi suçlayacak durumumuzda yok.Kazanan CHP olacaktır” Dedi.

“ERDEMLİ İÇİN BÜYÜK YATIRIMLAR YAPILMASI GEREKİYOR”

Son olarak Erdemli’nin sorunlarına ve belediyenin çalışmalarına değinen Başkan Oğuz şu ifadeleri kullandı, “En büyük sorunumuz işsizlik. Ülke de ne sorun varsa Erdemli’de de aynı sorunlar var. Hatta belki daha fazlası var. Coğrafik yapımız ovalı falan olmadığı için çok tarım arazisi olmayan bir ilçe. Toprak yapıp sera ile bir şeyler yetiştirmeye çalışıyorlar ve bunu başarıyorlar. Yaylada da seracılık başladı. Zor şartlar altında üretim yapmaya çalışıyorlar. Kimseyi karalamak istemiyorum fakat belediyenin görevi yol yapmak değil. Genelde bakıldığı zaman çok büyük yatırımların olmadığını görüyoruz. Yol ve kaldırım yapma ile birlikte insanlarımız mutlu oluyor. Çok büyük yatırımlar yapılması gerekiyor. Soğuk hava depoları olması gerekiyor ki insanlarımız mallarını oralarda bekletebilsin.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 665 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku