Mersin

“Emanetinize sonsuza kadar sahip çıkacağız”

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Sabit Yelkovan, 30 Ağustos2un işgalcilere karşı verilen bir cevap olduğunu belirterek, “Vatan toprağını bizlere emanet eden kahramanlarımızın emanetine sonsuza kadar sahip çıkacağız” dedi.

“Emanetinize sonsuza kadar sahip çıkacağız”

26 Ağustos 2017 17:31
-A

+A


 
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Sabit Yelkovan, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde başlatılan Milli Mücadele ile Türk Milleti’nin asla esaret boyun eğmeyeceğini gösterdiği dile getiren Yelkovan, şunları dile getirdi:
“Cumhuriyet ile taçlanan Büyük Taarruz Meydan Muharebesi, bağımsızlığımıza el uzatan işgalcilere karşı verilen en güzel yanıt olmuştur. Canları pahasına bağımsızlık kazanarak vatan toprağını bizlere emanet eden kahramanlarımızın emanetine sonsuza kadar sahip çıkacağız. 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle; başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatan savunması ve bağımsızlık uğrunda canını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygıyla anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku