Mersin

“Bu topraklarda nice kahramanlık öyküleri yatıyor”

Arıkan Kuyumculuk ve İnşaat Taahhüt Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Arıkan, Türk Milletinin vatanı ve milleti için neleri göze alabileceğini tüm dünyaya kanıtladığını belirterek, “Bu topraklarda nice kahramanlık öyküleri yatıyor” dedi.

“Bu topraklarda nice kahramanlık öyküleri yatıyor”

26 Ağustos 2017 12:48
-A

+A

 
 
Arıkan Kuyumculuk ve İnşaat Taahhüt Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Arıkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
30 Ağustos Zaferi’nin tarihi boyunca karşılaştığı tüm engelleri birlik ve beraberlik içerisinde aşan Türk Milletinin gücünün göstergesi olduğunu dile getiren Arıkan; mesajında şunları kaydetti:
“Aziz Türk Milleti, hangi koşulda olursa olsun milli ve manevi değerlerini canı pahasına korumuştur. Türk Milleti, vatanı ve milleti için neleri göze alabileceğini tüm dünyaya kanıtlamıştır. Yaşadığımız Anadolu topraklarında nice kahramanlık öyküleri yatıyor.
Büyüyen ve zenginleşen ülkemizin tarih içindeki hak ettiği yeri bulacağına olan inancımla, Türk milletinin tarihinde kahramanlık destanları yazan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 663 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku