Mersin

“Bu topraklar, ilelebet vatanımız olarak kalacak”

Vali Su, mesajında, 30 Ağustos'un 'milletin en zor şartlarda dahi vatanına, geleceğine nasıl sahip çıktığının en mümtaz örneği' olduğunu belirterek, "Aziz Milletimiz geçmişte olduğu gibi bugünde ve gelecekte de istiklal ve istikbali için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını tüm dünyaya göstermiş ve göstermeye devam edecektir" dedi.

“Bu topraklar, ilelebet vatanımız olarak kalacak”

30 Ağustos 2017 09:49
-A

+A

 
Mersin Valisi Ali İhsan Su, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.
Vali Su, mesajında şunları kaydetti:
“Yüreği vatan ve millet sevgisiyle dolu Aziz Milletimizin büyük fedakârlıklar ve kahramanlıklar sonucu uğruna nice şehitler verdiği bu toprakların ilelebet vatanımız olarak kalacağının bir kez daha tescillendiği Büyük Zafer’in 95. yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.
26 Temmuz 1922’de başlayan ve 30 Ağustos’ta müstesna bir zafer ile sonuçlanan Büyük Taarruz Milletimizin en zor şartlarda dahi vatanına, geleceğine nasıl sahip çıktığının en mümtaz örneğidir.
Aziz Milletimiz geçmişte olduğu gibi bugünde ve gelecekte de istiklal ve istikbali için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını tüm dünyaya göstermiş ve göstermeye devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde 30 Ağustos Zafer Destanını gerçekleştiren kahramanlarımız başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle yad ediyor, Zafer Bayramımızı en içten duygularla kutluyor, tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Anahtar Kelimeler : Mersin Valisi Ali İhsan Su,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 663 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku