Mersin

“30 Ağustos kahramanlık destanıdır”

ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ASKON İkinci Başkanı ve ÇUGİDER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan Arslan, 30 Ağustos 1922’de verilen bağımsızlık mücadelesinin bir kahramanlık destanı olduğunu söyledi.

“30 Ağustos kahramanlık destanıdır”

26 Ağustos 2017 13:05
-A

+A

 
ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Mersin Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İkinci Başkanı ve Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan Arslan, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle yayımladığı kutlama mesajında, şunları dile getirdi:
“30 Ağustos, tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır. Türk Milletinin, bir ve beraber olduğunda karşısında hiçbir gücün duramayacağının ispatıdır. Tarihi şanlı kahramanlıklarla dolu Türk Milleti, her zaman aynı azim ve inançla, birlik ve beraberliğini kimsenin bozmasına izin vermeyecektir.
Bu duygularla; Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlar, ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum."
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 663 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku